SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Strösockersked 2171471
nr 217 1471
Strösockersked
silver, 1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 februari 2003
20/2 15:43:25
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.